GE lääketieteellisen laitteen Echographe Vscan / Vscan Pocket Sized Ultrasound yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Echographe Vscan / Vscan Pocket Sized Ultrasound yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-GGM200MD
89,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Echographe Vscan
Vscan Pocket Sized Ultrasound
Vscan Pocket Sized Ultrasound
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
GM200011
GM-BAT
M2840
GM-BAT
M2840
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GGM200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176015 |
| Korvaa | GM200011 / M2840 / GM-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 95.60 x 60.00 x 8.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |