GE lääketieteellisen laitteen Defi SCP851 / Hellige Servomed SMS 181 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Defi SCP851 / Hellige Servomed SMS 181 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-GMS181MD
41,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Defi SCP851
Hellige Servomed SMS 181
Servomed SMS 182
Hellige Servomed SMS 181
Servomed SMS 182
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B0402111
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMS181MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163374 |
| Korvaa | B0402111 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 101.24 x 75.76 x 17.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |