GE lääketieteellisen laitteen Dash Mini / B650 yhteensopiva akku 1850mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Dash Mini / B650 yhteensopiva akku 1850mAh
In stock
- SKU
- CS-GMB650MD
113,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dash Mini
B650
B850
Carescape PDM
Mini Dash 20
Solar 8000E
Solar 8000i
Optima XR220amx
Patient Data Module Monitor
B650
B850
Carescape PDM
Mini Dash 20
Solar 8000E
Solar 8000i
Optima XR220amx
Patient Data Module Monitor
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2016989-002
2016989-003
M2820
DR203
AMED3709
6291-A
2031069-003
2016989-003
M2820
DR203
AMED3709
6291-A
2031069-003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMB650MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201861 |
| Korvaa | 2016989-002 / 2016989-003 / M2820 / DR203 / AMED3709 / 6291-A / 2031069-003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1850mAh / 20.54Wh |
| Mitat | 81.20 x 59.15 x 20.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |