GE lääketieteellisen laitteen Carescape B450 Monitor yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Carescape B450 Monitor yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-GMB450MD
225,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Carescape B450 Monitor
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
FLEX-3S2P
2062895-001
3ICR19/66-2
02379
2062895-001
3ICR19/66-2
02379
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMB450MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201878 |
| Korvaa | FLEX-3S2P / 2062895-001 / 3ICR19/66-2 / 02379 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 41.04Wh |
| Mitat | 152.10 x 59.20 x 21.60mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |