GE Echographe Logic-E, Echographe Logiq I, Echographe Vivid E akku 4400mAh
calcActive())">
GE Echographe Logic-E, Echographe Logiq I, Echographe Vivid E akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-GMP420MD
605,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Echographe Logic-E
Echographe Logiq I
Echographe Vivid E
Logiq E
Logiq I
Ultrasound Machines
Vivid e
Vivid E Ultrasound
Echographe Logiq I
Echographe Vivid E
Logiq E
Logiq I
Ultrasound Machines
Vivid e
Vivid E Ultrasound
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
5120410-2
5422172
M2836
M2836NO
TWBP42
5422172
M2836
M2836NO
TWBP42
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-GMP420MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136255 |
| Korvaa | 5120410-2 / 5422172 / TWBP42 / M2836 / M2836NO |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 169.00 x 73.65 x 22.30mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |