GE Defibrillator MAC 1200ST, MAC1000, MAC1100 Akku
calcActive())">
GE Defibrillator MAC 1200ST, MAC1000, MAC1100 Akku
In stock
- SKU
- CS-GME100MD
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE laitteiden kanssa:
Defibrillator MAC 1200ST
MAC1000
MAC1100
MAC1000
MAC1100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE laitteiden alkuperäisakut:
30344270
303-442-70
303-442-70
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066460 |
| Mitat | 215.00 x 68.00 x 23.00mm |
| Korvaa | 30344270, 303-442-70 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |