Fukuda lääketieteellisen laitteen FC-560 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Fukuda lääketieteellisen laitteen FC-560 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-FDC560MD
44,95 €
36,95 €
Fukuda lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FC-560
Korvattavat Fukuda lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-FDC560MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201854 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 212.40 x 45.70 x 23.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |