Fukuda lääketieteellisen laitteen Cardisuny C300 battery yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Fukuda lääketieteellisen laitteen Cardisuny C300 battery yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-FDC300MD
59,95 €
Fukuda lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cardisuny C300 battery
Korvattavat Fukuda lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
8NC-1800SCE-SC
P-18R/L42G1
8NC1800SCE
8NC-1900SCR
P-18R/L42G1
8NC1800SCE
8NC-1900SCR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fukuda lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-FDC300MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201847 |
| Korvaa | 8NC-1800SCE-SC / P-18R/L42G1 / 8NC1800SCE / 8NC-1900SCR |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 170.60 x 45.80 x 23.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |