Biolight 352 akku 2300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Biolight:
352Critikon:
200300 Monitor
400 Monitor
400 Pro Dinamap BP
8700
8700T Monitor
8710
8720
8720 Monitor
8725
9700
9700 Monitor
9710
9710 Dinamap Plus (Requires 2/
9720 Dinamap Plus Monitor
Compact TS Monitor
Dinamap Compact
Monitor
Pro 100
TS
VSM
Datascope:
25LAccutor Plus Monitor 0146-00-0
Accutorr Plus
LT
Passport 2 Monitor
Passport EL
Passport Monitor
Passport Monitor (Requires 2/U
XG
XL (#0146-00-0043)
Escort Prism:
2010020300
20301
20401 Escort Monitor (Requires
2100 Escort Monitor (Requires
23000
300
300A
300E
E300A (401247) Escort ECG Moni
EL 2040/2043 ESCORT PRISM (Req
Escort II Monitor/20101
Plus II (401247-000)
Goldway:
2010020300
20301
20401 Escort Monitor (Requires
2100 Escort Monitor (Requires
23000
300
300A
300E
E300A (401247) Escort ECG Moni
EL 2040/2043 ESCORT PRISM (Req
Escort II Monitor/20101
Plus II (401247-000)
HP:
6000FINVIVO RESEARCH:
3155 Monitor (3/Unit)3155A
3500
3550 Millinia Patient Monitor
HB10 VSM Millenium (Requires 3
Millennium 3500U
MINDRAY:
10301050
9030P
MEC1000
MEC1200
MEC2000
PM7000
PM8000
PM9000
NELLCOR:
N-180N-180 Pulse Oximeter
N-185 Pulse Oximeter
Nihon Kohden:
8830ACardiofax 8830A
ECG-8420
ECG-8420K
ECG-9020
ECG-9020 cardiofax GEM
ECG-9020K
ECG-9020P
ECG-9130
ECG-9130 cardiofax Q
ECG-9130K
ECG-9130P
ECG-92C
Philips:
Heartstream XLHeartstream XLT
M3500B
M3516A
M4735A
Syste 4000
XL
XLT
Riely:
CP1223CSiemens:
SC7000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Biolight:
Critikon:
Datascope:
Escort Prism:
Goldway:
HP:
INVIVO RESEARCH:
MINDRAY:
NELLCOR:
Nihon Kohden:
FB1223CFSB-2010KB
FSB-2012K
FSB-2012KB
FSB-2012KG
LB-LC122AU
LB-LCS2012P
LC-S122AU
LCS-1912
LCS-1912AK
LCS-2012NK
LCS-2012P
LC-SA122R3AU
LCT-1912ANK
LCT-1912NK
LCT-1912NK-1
LC-TA122PU
PL1223C
VW-VBM10E
VW-VBM7E
Philips:
22AV5591FB1223
M3516A
M4735A
VW-VBM10E
VW-VBM7E
Riely:
Siemens:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-NK9130MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075097 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 27.6Wh |
| Mitat | 182.21 x 60.74 x 23.58mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |