BIOLICHT AnyYiew A2 akku 1800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BIOLICHT:
AnyYiew A2Bolate:
AnyYiew A2)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BIOLICHT:
12-100-0017LB-02B
Bolate:
12-100-0017LB-02B)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BLY200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145493 |
| Korvaa | B-02B / 12-100-0017 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 63.20 x 42.85 x 11.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |