BIOLICHT A5, A6, A8 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
BIOLICHT:
A5A6
A8
Q3
V6
Bolate:
A5A6
A8
Q3
V6)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
BIOLICHT:
12-100-0003LB-08
Bolate:
12-100-0003LB-08)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BLA500MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136194 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 106.60 x 79.90 x 21.93mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |