Biohit Proline XL akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biohit lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Proline XL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biohit lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
712898.01
SA 712898
SA 712898
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BPE898MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109877 |
| Korvaa | SA 712898 / 712898.01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 50.00 x 38.60 x 28.10mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |