Biohit multichannel pipettes, Picus, Picus NxT akku 450mAh
calcActive())">
Biohit multichannel pipettes, Picus, Picus NxT akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-BPE736MD
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biohit lääketieteellisten laitteiden kanssa:
multichannel pipettes
Picus
Picus NxT
Picus
Picus NxT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biohit lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
SA 736000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BPE736MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124153 |
| Korvaa | SA 736000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 38.80 x 20.80 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |