Biocare lääketieteellisen laitteen iE10 yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Biocare lääketieteellisen laitteen iE10 yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-BCE100MD
29,95 €
Biocare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
iE10
Korvattavat Biocare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
PTC5576110
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Biocare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BCE100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185239 |
| Korvaa | PTC5576110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 94.80 x 74.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |