Biocare ECG-1200, ECG-1201, ECG-1210 akku 3400mAh
calcActive())">
Biocare ECG-1200, ECG-1201, ECG-1210 akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-ECG122MD
73,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Biocare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
ECG-1200
ECG-1201
ECG-1210
ECG-1201
ECG-1210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Biocare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HYLB-293
HYLB-683
HYLB-683
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ECG122MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119517 |
| Korvaa | HYLB-683 / HYLB-293 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 67.50 x 40.10 x 36.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |