Bellavista lääketieteellisen laitteen 1000 / Respirator yhteensopiva akku 10200mAh
calcActive())">
Bellavista lääketieteellisen laitteen 1000 / Respirator yhteensopiva akku 10200mAh
In stock
- SKU
- CS-BTR100MX
119,95 €
Bellavista lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1000
Respirator
Respirator
Korvattavat Bellavista lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
030.811.020
110807-O
300.784.00
H2B360
110807-O
300.784.00
H2B360
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bellavista lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-BTR100MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157366 |
| Korvaa | 030.811.020, 110807-O, 300.784.00, H2B360 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10200mAh / 146.88Wh |
| Mitat | 76.00 x 70.60 x 57.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |