BCI SpectrO2 10, SpectrO2 20, SpectrO2 30 akku 3400mAh
calcActive())">
BCI SpectrO2 10, SpectrO2 20, SpectrO2 30 akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-BCM210MX
106,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BCI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
SpectrO2 10
SpectrO2 20
SpectrO2 30
SpectrO2 Pulse Oximeters
SpectrO2 20
SpectrO2 30
SpectrO2 Pulse Oximeters
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BCI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
DI5070
WW1090
WW1090
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM210MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135739 |
| Korvaa | DI5070 / WW1090 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 70.24 x 50.05 x 22.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |