BCI Capnocheck II Capnograph Pulse akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BCI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Capnocheck II Capnograph Pulse
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BCI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
MCR-1821J/1-H
OM0032
OM0032
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143680 |
| Korvaa | 8408 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 70.40 x 38.70 x 20.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |