BCI CADD TPN 5700 Infusion Pump akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BCI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
CADD TPN 5700 Infusion Pump
TPN 5700 Infusion Pump
TPN 5700 Infusion Pump
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BCI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
21-2357
OM10729
OM10729
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM570MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133995 |
| Korvaa | 21-2357 / OM10729 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 30Wh |
| Mitat | 101.30 x 84.40 x 17.90mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |