BCI 20600A1 8200 Capnocheck CO2 Mo, 3303 Hand Held Pulse Oximete, 3303 Hand Held Pulse Oximeter akku 2000mAh
calcActive())">
BCI 20600A1 8200 Capnocheck CO2 Mo, 3303 Hand Held Pulse Oximete, 3303 Hand Held Pulse Oximeter akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BCM330MD
51,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BCI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
20600A1 8200 Capnocheck CO2 Mo
3303 Hand Held Pulse Oximete
3303 Hand Held Pulse Oximeter
Capnocheck 3303
Capnocheck 8200(9714)
Capnocheck AD700
Capnocheck CO2
Capnocheck SPO2
3303 Hand Held Pulse Oximete
3303 Hand Held Pulse Oximeter
Capnocheck 3303
Capnocheck 8200(9714)
Capnocheck AD700
Capnocheck CO2
Capnocheck SPO2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BCI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120221
AAPLQBC1108
BATT/110221-K
OM11094
AAPLQBC1108
BATT/110221-K
OM11094
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BCM330MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108832 |
| Korvaa | 5903 / 9714 / AAPLQBC1108 / B11045 / B11094 / OM11094 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 56.60 x 49.70 x 28.60 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |