Baxter Healthcare Moniteur Duxeo BX10 akku 4500mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare Moniteur Duxeo BX10 akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-CPM311MD
101,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Baxter Healthcare:
Moniteur Duxeo BX10Colin Medical:
Press-Mate Pal 3110Press-Mate Pal 3110P)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Baxter Healthcare:
BX-10BATM1388
Colin Medical:
BX-10BAT)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-CPM311MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145530 |
| Korvaa | BX-10BAT / M1388 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 54Wh |
| Mitat | 135.68 x 85.56 x 17.80mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |