Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Flo-Gard 6201 / Flo-Gard 6300 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Flo-Gard 6201 / Flo-Gard 6300 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-BAG620BU
16,95 €
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Flo-Gard 6201
Flo-Gard 6300
Flo-Gard 6301 Memory
Flo-Gard 6300
Flo-Gard 6301 Memory
Korvattavat Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
B10290
OM10920
AS10920
OM10920
AS10920
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-BAG620BU |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184409 |
| Korvaa | B10290 / OM10920 / AS10920 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 49.30 x 25.00 x 8.00mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |