Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Fenwal Autoseal 4R4370 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen Fenwal Autoseal 4R4370 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BAF437MD
80,95 €
Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fenwal Autoseal 4R4370
Korvattavat Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
4R4370
5762-B
5762-B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Baxter Healthcare lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta…
| SKU | CS-BAF437MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 26,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214564 |
| Korvaa | 4R4370 / 5762-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 79.2Wh |
| Mitat | 178.50 x 61.00 x 43.50mm |
| Jännite | 26,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |