Baxter Healthcare AS40, AS40 Infusion Pump, AS41 akku 2000mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare AS40, AS40 Infusion Pump, AS41 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-BAS400MD
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Baxter Healthcare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
AS40
AS40 Infusion Pump
AS41
AS41 Infusion Pump
AS50
AS60 Infusion Pump
AS60A
AS60A Infusion Pump
Healthcare 40A Infusion Pump
Healthcare AAS400A
Healthcare AS40
Healthcare AS40 SYR BAT
Healthcare AS40A
Healthcare AS41A
Healthcare AS50
Healthcare AS50A
Syringe Pump
AS40 Infusion Pump
AS41
AS41 Infusion Pump
AS50
AS60 Infusion Pump
AS60A
AS60A Infusion Pump
Healthcare 40A Infusion Pump
Healthcare AAS400A
Healthcare AS40
Healthcare AS40 SYR BAT
Healthcare AS40A
Healthcare AS41A
Healthcare AS50
Healthcare AS50A
Syringe Pump
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Baxter Healthcare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
MDE2910
NH6211WC
OM10669
NH6211WC
OM10669
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BAS400MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123088 |
| Korvaa | NH6211WC / MDE2910 / OM10669 / B11056 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 84.20 x 44.50 x 17.10 mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |