Baxter Healthcare 35083, 35162, 35700 akku 1800mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare 35083, 35162, 35700 akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-BAS350MD
58,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Baxter Healthcare lääketieteellisten laitteiden kanssa:
35083
35162
35700
35724
55075-2
Sigma Spectrum Infusion Pumps
35162
35700
35724
55075-2
Sigma Spectrum Infusion Pumps
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Baxter Healthcare lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
35724
6296-A
6296-A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BAS350MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130673 |
| Korvaa | 35724 / 6296-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 112.20 x 58.62 x 27.24mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |