Baxter Healthcare 100DKO, 8426, UGLY 8 akku 150mAh
calcActive())">
Baxter Healthcare 100DKO, 8426, UGLY 8 akku 150mAh
In stock
- SKU
- CS-BPE302MD
26,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Baxter Healthcare:
100DKO8426
UGLY 8
Biohit:
ePETProline
Proline Electronic Pipettor
PROLINE PIPETTOR
ST4
ST4 SG
ST4S
Varta:
)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Baxter Healthcare:
Biohit:
110302711002
AMED1065
B10909
Varta:
5/110R55615
55615-305-052
5V/150H
5V100DK0
5V100DKO
5V100R
5V110R
5V150H
5V150P)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-BPE302MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099772 |
| Korvaa | 5V150H / 5V/150H / 5V100R / 5V100DK0 / 5V100DKO / 5V150P / 5V110R / 5/110R / 55615 / 55615-305-052 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.9Wh |
| Mitat | 30.00 x 24.72 x 14.26 mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |