B.Braun lääketieteellisen laitteen Perfusor compact yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen Perfusor compact yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA125MD
31,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Perfusor compact
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
120015
BATT/110015
BRA125
SE-306122
BATT/110015
BRA125
SE-306122
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA125MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153313 |
| Korvaa | 3/N-600AAK / 110015 / 120015 / BATT/110015 / BRA125 / LSM-N600AAK / MB1120 / SE-306122 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.4Wh |
| Mitat | 56.36 x 49.24 x 24.30mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |