B.Braun lääketieteellisen laitteen Outlook 100ES Safety Infusion / Outlook 200ES Safety Infusion yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen Outlook 100ES Safety Infusion / Outlook 200ES Safety Infusion yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA116MD
54,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Outlook 100ES Safety Infusion
Outlook 200ES Safety Infusion
Outlook 300ES Safety Infusion
Outlook 400ES Safety Infusion
Outlook 100ES
200ES
300ES
400ES
621-100ES
621-200ES
621-300ES
621-400ES
Outlook 200ES Safety Infusion
Outlook 300ES Safety Infusion
Outlook 400ES Safety Infusion
Outlook 100ES
200ES
300ES
400ES
621-100ES
621-200ES
621-300ES
621-400ES
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
FZ00435250
OM11678
B11678
MED0169
AS36320
BMED11678
MED2247
8545
6320
OM11678
B11678
MED0169
AS36320
BMED11678
MED2247
8545
6320
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA116MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182122 |
| Korvaa | FZ00435250 / OM11678 / B11678 / MED0169 / AS36320 / BMED11678 / MED2247 / 8545 / 6320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 43.2Wh |
| Mitat | 166.50 x 68.50 x 34.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |