B.Braun lääketieteellisen laitteen omni yhteensopiva akku 2700mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen omni yhteensopiva akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA430MD
51,95 €
44,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
omni
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
M0430060002
20S-1P
20HRLR17/50-1
20S-1P
20HRLR17/50-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA430MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201366 |
| Korvaa | M0430060002 / 20S-1P / 20HRLR17/50-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 64.8Wh |
| Mitat | 167.00 x 52.10 x 33.70mm |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |