B.Braun lääketieteellisen laitteen Infusomat fmS / Infusomat P yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen Infusomat fmS / Infusomat P yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA110MD
50,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Infusomat fmS
Infusomat P
Infusomat P
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110089-S
120089
BRA110
MB1125P
120089
BRA110
MB1125P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA110MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157458 |
| Korvaa | BRA110 / 120089 / MB1125P / 110089-S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 97.04 x 50.85 x 50.32mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |