B.Braun lääketieteellisen laitteen infusion pump Infusomat Secura / infusion pump Infusomat Secura yhteensopiva akku 7000mAh
calcActive())">
B.Braun lääketieteellisen laitteen infusion pump Infusomat Secura / infusion pump Infusomat Secura yhteensopiva akku 7000mAh
In stock
- SKU
- CS-BRA063MD
84,95 €
B.Braun lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
infusion pump Infusomat Secura
infusion pump Infusomat Secura
Pompe A Perfusion Secura Dropm
infusion pump Infusomat Secura
Pompe A Perfusion Secura Dropm
Korvattavat B.Braun lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110011
88888063
88888063
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu B.Braun lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-BRA063MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158462 |
| Korvaa | 110011 / 88888063 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7000mAh / 67.2Wh |
| Mitat | 128.80 x 106.20 x 72.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |