ATYS lääketieteellisen laitteen Moniteur Systolique Systoe yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ATYS lääketieteellisen laitteen Moniteur Systolique Systoe yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ATS334MD
23,95 €
ATYS lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Moniteur Systolique Systoe
Korvattavat ATYS lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
88889441
MQH00334
MQH00334
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ATYS lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-ATS334MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150664 |
| Korvaa | MQH00334 / 88889441 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 52.30 x 43.15 x 15.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |