Atoms lääketieteellisen laitteen CC26 / Carry Care 26 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Atoms lääketieteellisen laitteen CC26 / Carry Care 26 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-AMC260MD
24,95 €
20,95 €
Atoms lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CC26
Carry Care 26
MC26
Medap Venta Multi Care 26
Venta SP26
VentaSP26A
Carry Care 26
MC26
Medap Venta Multi Care 26
Venta SP26
VentaSP26A
Korvattavat Atoms lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110709-O
110740-O
57525644
HM57525649
110740-O
57525644
HM57525649
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Atoms lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-AMC260MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211709 |
| Korvaa | 110709-O / 110740-O / 57525644 / HM57525649 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 69.00 x 55.00 x 19.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |