Atmos Aspirateur Mucosite Atmolit16N, Atmolit N, Atmolit N64 akku 1800mAh
calcActive())">
Atmos Aspirateur Mucosite Atmolit16N, Atmolit N, Atmolit N64 akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-ATS062MD
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Atmos lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Aspirateur Mucosite Atmolit16N
Atmolit N
Atmolit N64
Atmopor
Atmoport PA-A1062
Atmoport PA-A1062-CE
FSM-No.2166
Pump Atmolit N
Pump Atmolit N64
suction pump Atmobed 16N
Atmolit N
Atmolit N64
Atmopor
Atmoport PA-A1062
Atmoport PA-A1062-CE
FSM-No.2166
Pump Atmolit N
Pump Atmolit N64
suction pump Atmobed 16N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Atmos lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
120157
BATT/110157
BATT/110157
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ATS062MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114376 |
| Korvaa | 120157 / BATT/110157 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 111.40 x 89.10 x 22.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |