Aspect Medical System lääketieteellisen laitteen Monitor A2000 / A2000 BIS Monitoring yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Aspect Medical System lääketieteellisen laitteen Monitor A2000 / A2000 BIS Monitoring yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS200MD
32,95 €
Aspect Medical System lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Monitor A2000
A2000 BIS Monitoring
BIS View Monitoring
A2000 Monitor
A2000 BIS Monitoring
BIS View Monitoring
A2000 Monitor
Korvattavat Aspect Medical System lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
195-0019
BATT110290
AS30077
OM11230
CSC07129
B11230
BATT110290
AS30077
OM11230
CSC07129
B11230
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aspect Medical System lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanh…
| SKU | CS-AMS200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181392 |
| Korvaa | 195-0019 / BATT110290 / AS30077 / OM11230 / CSC07129 / B11230 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 100.60 x 45.20 x 17.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |