Ascom Myco akku 1750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ascom lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Myco
Myco SH1 VoWiFi
Myco SH1 VoWiFi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ascom lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
490926A
RB-490926-LW
RB-490926-LW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AYH100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122197 |
| Korvaa | 490926A / RB-490926-LW |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 53.50 x 51.40 x 6.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |