Aricon lääketieteellisen laitteen M-9000E / M9000E yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Aricon lääketieteellisen laitteen M-9000E / M9000E yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-ACG900MD
29,95 €
Aricon lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M-9000E
M9000E
M9000E
Korvattavat Aricon lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aricon lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-ACG900MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201298 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 73.50 x 69.80 x 18.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |