Angel AJ5808 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Angel lääketieteellisten laitteiden kanssa:
AJ5808
AJ5808A
AJ5808A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Angel lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
TMK-AA200E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ANJ200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149330 |
| Korvaa | TMK-AA200E |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 70.50 x 49.40 x 28.46mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |