Angel AJ5803 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Angel lääketieteellisten laitteiden kanssa:
AJ5803
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Angel lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HYHB-762
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ANJ762MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149316 |
| Korvaa | HYHB-762 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 141.45 x 50.80 x 14.35mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |