Amico lääketieteellisen laitteen GoLift 700 / EL1700-L2T6X yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Amico lääketieteellisen laitteen GoLift 700 / EL1700-L2T6X yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMG700MD
41,95 €
Amico lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GoLift 700
EL1700-L2T6X
EL1700-L2T6X
Korvattavat Amico lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
EL1700-L2T6X
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amico lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-AMG700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181422 |
| Korvaa | EL1700-L2T6X |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 102.30 x 44.00 x 41.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |