Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen III Infusion Pump / Infusion Pump III yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen III Infusion Pump / Infusion Pump III yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS916MD
43,95 €
Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
III Infusion Pump
Infusion Pump III
Infusion Pump III
Korvattavat Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
NIAL9163
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alaris Medicalsystems lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanh…
| SKU | CS-AMS916MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157441 |
| Korvaa | NIAL9163 / 2860703 / 5624-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 150.15 x 51.00 x 35.00mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |