Alaris Medicalsystems Asena CC, Asena GH, Asena GS akku 2500mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems Asena CC, Asena GH, Asena GS akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-CHA122MD
205,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Alaris Medicalsystems:
Asena CCAsena GH
Asena GS
Asena Syringe Pump CC
Asena Syringe Pump GH
Asena Syringe Pump GS
Asena Syringe Pump PK
Asena Syringe Pump TIVA
Asena TIVA
CardinalHealth:
Alaris GHAsena GS-GH Alaris
CareFusion:
Alaris Asena Syringe Pump CCAlaris Asena Syringe Pump GH
Alaris Asena Syringe Pump PK)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Alaris Medicalsystems:
1000SP010801000SP01122
1000SP01798
ACMB1072
BATT/110143-K
MB1072
CardinalHealth:
1000SP010801000SP01122
CareFusion:
1000SP010801000SP01122
100SP01122)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-CHA122MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145882 |
| Korvaa | 1000SP01080 / 1000SP01122 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 50.48 x 50.40 x 47.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |