Alaris Medicalsystems 7000, 7000 Infusion Pump, 7100 akku 3000mAh
calcActive())">
Alaris Medicalsystems 7000, 7000 Infusion Pump, 7100 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-AMS723MD
73,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Alaris Medicalsystems:
70007000 Infusion Pump
7100
7100 Infusion Pump
7100e
7101
7130
7130 Signature Gold Infusion P
7130B Signature Gold Infusion
7130D Signature Gold Infusion
7131
7131 Signature Gold Infusion P
7132
7200
7200 Infusion Pump
7200e
7200f
7201
7230
7230 Signature Gold Infusion P
7231
7231 Signature Gold Infusion P
7232
Pompe Parenterale Signature 71
Pompe Parenterale Signature 72
Pump Signature
Signature 2
Signature II
Voir IMED POMPE Parenterale Si
Diversified Medical:
N N1218WC3)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Alaris Medicalsystems:
141780141788
8392
B11044
OM11044
Diversified Medical:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AMS723MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075080 |
| Korvaa | 141788 / 8392 / B11044 / OM11044 / 141780 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 36Wh |
| Mitat | 88.50 x 63.90 x 45.40mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |