Air Shields-Vickers JM103 Jaundice Meter akku 800mAh
calcActive())">
Air Shields-Vickers JM103 Jaundice Meter akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-ASM103MD
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Air Shields-Vickers:
JM103 Jaundice MeterBilirubinometer:
Airshields 103Minolta JM103)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Air Shields-Vickers:
2HR-4UC2HR-4UC-MC-2
OM11401
Bilirubinometer:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ASM103MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Mitat | 45.00 x 22.00 x 10.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |