Air Shields-Vickers JM102 Jaundice Mete akku 800mAh
calcActive())">
Air Shields-Vickers JM102 Jaundice Mete akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-ASM102MD
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Air Shields-Vickers lääketieteellisten laitteiden kanssa:
JM102 Jaundice Mete
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Air Shields-Vickers lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
OM11158
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-ASM102MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112082 |
| Korvaa | OM11158 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 3.84Wh |
| Mitat | 49.22 x 23.90 x 17.54 mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |