Air Liquide lääketieteellisen laitteen T60 Respirator yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Air Liquide lääketieteellisen laitteen T60 Respirator yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-ART600MD
40,95 €
Air Liquide lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T60 Respirator
Korvattavat Air Liquide lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
120008-O
KY692800
T60-Y-O
YR115100
120008-O
KY692800
T60-Y-O
YR115100
KY692800
T60-Y-O
YR115100
120008-O
KY692800
T60-Y-O
YR115100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Air Liquide lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-ART600MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128212010 |
| Korvaa | 120008-O / KY692800 / T60-Y-O / YR115100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 70.00 x 59.00 x 37.80mm |
| Jännite | 22,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |