Aeonmed Solo akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Aeonmed lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Solo
Solo Ventilator
Solo Ventilator
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Aeonmed lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
B0402091
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-AES091MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145790 |
| Korvaa | B0402091 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 70.90 x 49.66 x 28.50mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |