Aeonmed lääketieteellisen laitteen RESPIRATOR VG70 / RESPIRATOR VG60 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Aeonmed lääketieteellisen laitteen RESPIRATOR VG70 / RESPIRATOR VG60 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-AES700MD
225,95 €
Aeonmed lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RESPIRATOR VG70
RESPIRATOR VG60
RESPIRATOR VG60
Korvattavat Aeonmed lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
RRC2024
JW-Y4S3P-6.6
JW-Y4S3P-6.6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Aeonmed lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-AES700MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201304 |
| Korvaa | RRC2024 / JW-Y4S3P-6.6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 97.92Wh |
| Mitat | 167.00 x 107.20 x 20.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |