ADE lääketieteellisen laitteen ESW50-15 / STAN07 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
ADE lääketieteellisen laitteen ESW50-15 / STAN07 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-ADW500MD
28,95 €
23,95 €
ADE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ESW50-15
STAN07
STAN07
Korvattavat ADE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
BAT21
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ADE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-ADW500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191063 |
| Korvaa | BAT21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 85.20 x 53.20 x 16.20mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |