ADE lääketieteellisen laitteen DP2400 / DP2300 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ADE lääketieteellisen laitteen DP2400 / DP2300 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-ADP240MD
25,95 €
ADE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DP2400
DP2300
MS-2510
DP2300
MS-2510
Korvattavat ADE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
MZ50010-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ADE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-ADP240MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191056 |
| Korvaa | MZ50010-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 50.10 x 42.70 x 28.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |